SOEP OP DE STOEP

 

- Lees ook: Een verhaal van 1 op zeven - Samen tegen Armoede -

  

De speciale uitgave van Kerk & Leven stond helemaal in het teken van “Samen tegen armoede”, de campagne van Welzijnszorg van dit jaar. Tijdens de adventsperiode wordt elk jaar onze aandacht gevraagd voor deze actie van Welzijnszorg. In de voorbereidingstijd naar Kerstmis toe waar we tijd proberen maken voor bezinning, gebed en ommekeer worden wij als christenen opgeroepen om hoopvolle mensen te zijn, mensen die werken aan een toekomst voor iedereen. De vormelingen hebben in de vorige viering met jeugdig tintje laten weten dat ze tot deze familie van christenen willen behoren. Daarom steken we samen met hen de handen uit de mouwen om ons steentje bij te dragen aan die ommekeer.  Op zaterdag komen we samen om soep te maken en na de viering op zondag zullen de vormelingen de soep aanbieden aan alle aanwezigen in ruil voor een vrije (en hopelijk gulle) gift. Zo kunnen we allen samen opkomen voor zij die het nodig hebben. We hopen een mooi bedrag bijeen te krijgen om ook dit jaar Welzijnszorg te steunen. Van harte welkom dus voor een beker warme en vooral solidaire soep !

 

 

Joomla! Foutopsporingsconsole

Sessie

Profielinformatie

Geheugengebruik

Database queries