KIES JE VAKANTIEZITJE UIT!

   

Aan wie erop uit trekt: geniet en drink vooral van de beker van niets moeten en heel veel mogen. Laat je blik rondgaan en drink van de beker om zoveel schoonheid in de natuur, spits je oren voor de zomerse muziek – vogelzang, gitaar of citer - en proef de exotische gerechten.

  

Aan wie blijft: ook in je eigen omgeving kan je genieten van elkaar, van de buurt, van het lekkers uit eigen keuken en van zoveel waaraan je op andere momenten achteloos voorbij loopt. Schakel een versneller lager en leef vanuit de diepte.

  

Aan wie werkt of gebonden is aan de dagelijkse zorgen thuis:…zet de deur op een kier en gun jezelf af en toe een uurtje met een roze strik.

  

Aan de studentjes/en: schoolboeken en laptops eindelijk dichtgeklapt? Twee maanden om het schoolse ritme te vergeten en je uit te leven! Nog wat bij te benen? Doorzettingsvermogen en succes gewenst!

 

Joomla! Foutopsporingsconsole

Sessie

Profielinformatie

Geheugengebruik

Database queries