DA’S WA’K (NIET) GELOOF

   

Verschillende levensbeschouwingen openen hun deuren in Willebroek!

   

Voor sommige mensen speelt het geloof een grote rol in hun dagelijks leven. Op welke manier en in wat mensen geloven, is heel verschillend. Ook in Willebroek organiseren mensen zich om hun geloof uit te oefenen. Tijdens de opendeurdag kan je eens een kijkje gaan nemen achter de deuren en zo leren van elkaar. Dit moment grijpen we ook aan om het interlevensbeschouwelijk overleg weer op te nemen. Dit zal tweemaal per jaar plaatsvinden onder de noemer: Da’s wa’k (niet) geloof!

   

Deelnemers:

 

 • Evangelische kerk

 • Rooms-Katholieke kerk

 • Marokkaanse moskee Al Khaire

 • Turkse moskee Yunus Emre

 • Afrikaanse gemeenschap Gethsemane Center Mission

 • Huis van de Mens Mechelen en Humanistisch Verbond Willebroek

 •  

  Wanneer? Zondag 21 oktober vanaf 10 uur. 

  Meer info via http://www.willebroek.be/downloads/3643

 

Joomla! Foutopsporingsconsole

Sessie

Profielinformatie

Geheugengebruik

Database queries